AH Natural Power Growth/Bloom Excellarator 0,5l - stimulátor růstu a květu

PĚSTEBNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ » Hnojiva, půdni obohacovače

Cena s DPH:399.00 Kč
Cena bez DPH:399.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

AH Growth/Bloom Excellerator Advanced Natural Power, 500ml

Růstový a květový stimulátor AH Growth/Bloom Excellerator od Advanced Hydroponics z řady Advanced Natural Power. Objem půl litru.

Tento kvalitní stimulátor růstu a květu dokáže z genetického potenciálu vašich rostlin získat maximální možné výsledky. Svým obsahem zvyšuje množství a velikost květů a plodů a zároveň napomáhá udržovat rostliny v dobré kondici pro ještě vyšší odolnost vůči útokům škůdců.

Použití

přidávejte do živného roztoku k základní výživě, aplikujte s každou zálivkou po celý pěstební cyklus.

Advanced Natural Power Growth/Bloom Excellerator od společnosti Advanced Hydroponics of Holland. Přípravek, který se používá po celou dobu růstu a květu rostliny mimo posledních dvou týdnů. Advanced Natural Power Growth/Bloom Excellerator je růstový a květový stimulátor plný výživných a přímo vstřebatelných látek pro vaše rostliny.

Působí preventivně a zároveň pomáhá rostlinám po stresových situacích a po napadení škůdci. Podporuje tvorbu květu a jeho mohutnění. Růstový a květový stimulator Advanced Natural Power Growth/Bloom Excellerator používejte společně se základními hnojivy Dutch Formula a doplňky z řady Advanced Natural Power, jako jsou například Enzymes +. Balení: 500ml.