Pěstební - ostatní

Lakový popisovač 792 Edding - černý

Cena:85.00

Permanentní popisovač Edding 792 má kulatý hrot o průměru 0,8 mm, je usazený v kovové objímce. Zvýrazňovač se slabým zápachem a silnými krycími účinky na způsob laku. Odolný vůči vodě a teplotě do 100°C, světlostálý. Využitelný ve vnitřním i venkovním prostoru.

Hlavně doporučuji na popis cedulek a označování rostlin v květináči. Už se Vám nestane, že se Vám popis vyšisuje a nepřečtete.

Nůžky zahradní GHP PROCUT na ostříhávaní lístků, malé s jedním okem

Cena:129.00

Nůžky zahradní GHP PROCUT na ostříhávaní lístků, malé s jedním okem

Malinké nůžky PRO CUT od Garden High Pro na ostříhávaní lístků. Nože z nerezové oceli.

Garden High Pro nůžky na ostříhávaní lístků. Malé kapesní střihadlo s okem, zelená barva.

Nůžky zahradní GHP PROCUT, velké rovné

Cena:199.00

Nůžky zahradní GHP PROCUT, velké rovné

Garden High Pro nůžky zahradnické PRO CUT. Velké a rovné bez zahnutí nožů. Nože z nerezové oceli.

Zahradnické nůžky na větší a silnější rostliny, plastové s pojistkou, barva zelená. Rovné střihání od Garden High Pro

Nůžky zahradní GHP PROCUT, velké zahnuté

Cena:199.00

Nůžky zahradní GHP PROCUT, velké zahnuté

Velké zahnuté ůžky zahradnické PRO CUT od Garden High Pro. Nože z nerez oceli.

Zelené zahradní nůžky na větší a silnější rostliny. Zahnuté ocelové nože, plastové držení s pojistkou. Zahnuté střihání od Garden High Pro.

ROOT IT Natural Rooting - sadbovací kostky

Cena:7.50


ROOT IT Natural Rooting Sponges

Náhradní sadbovací médium ROOT IT Natural Rooting Sponges

Rooting Sponges od RootIT je 100% biologické sadbovací médium tvarované do hranolků. Obsahuje lisovanou směs kůry a nejjemnější rašeliny. Má optimální poměr vzdušnosti a vlhkosti. Obohacené o trichodermu, živiny a stopové prvky. Vhodné pro výsev semínek nebo pro zakořenění řízků. RootIt Rooting Sponges můžete s rostlinou přesadit do libovolného pěstebního média (půda, rockwool, cocos).
cena je za ks

ROOT IT Natural Rooting Sponge 24 Cell Filled Trays

Cena:199.00

ROOT IT Natural Rooting Sponge 24 Cell Filled Trays

Přírodní sadbovací médium včetně sadbovače pro malé rostliny ROOT IT Natural Rooting Sponge 24 Cell Filled Trays. Vhodné i pro klíčení ze semínek.

Sadbovač a pěstební médium ROOT IT Natural Sponge 24 Cell Filled Trays pro celkem 24 semenáčků. Ideální pro předpěstování rostlin.

Dvojdílný plastový sadbovač lze využít opakovaně, využité organické médium lze biologicky zlikvidovat. Záruka toho nejlepšího startu Vašich rostlin.

ROOT IT Rooting Gel, 150ml

Cena:149.00

ROOT IT Rooting Gel, 150ml

Kořenový stimulátor ROOT IT Rooting Gel 150ml pro zdravý vývoj silných kořenů už od začátku.

Gelový kořenový stimulátor RootIT Gel v balení o objemu 150ml obsahuje přírodní růstové hormony (auxiny), vitamíny a minerály. RootIT Gel4Plugs je vhodný pro rostliny bez rozvinutého kořenového systému (řízky, sazenice aj.).

Kořenový stimulátor RootIt Gel podporuje růst kořenů a kořenových vlášení, zabraňuje infekcím a chorobám. Kořenový systém se objeví po 3-4 dnech po použití RootIT Gelu. Tento gel je vhodný pro všechny typy rostlin a pěstebních médií (rockwool, substráty, sadbovací tablety atd.).

Sadbovací tableta Jiffy 7 41mm

Cena:3.50


Sadbovací tableta Jiffy 7 41mm

Jedna tableta Jiffy 7 - rozměr 41 mm

Tablety Jiffy 7 (průměr 41mm): - ideální pro pěstování rostlin ze semínek i řízků -materiál: kvalitní přírodní spahagnová rašelina -obsahuje minerály upravující kyselost -jenoduše necháte nabobtnat ve vodě (výška cca 30mm) -vyvážený poměr vzduchu pro rychlejší zakořenění -neobsahují škůdce ani zárodky nemocí -odstraňují nutnost časté závlahy a umožňují delší transport -dobré využití prostoru - na ploše 2,2 m2 lze pěstovat až 1000 ks sazenic