PĚSTEBNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

AH Enzymes+ Advanced Natural Power, 250ml

Cena:220.00

Enzymatický doplněk základní výživy, AH Advanced Natural Power Enzymes+ zvyšuje příjem kyslíku a živin, odbourává odumřelé části rostlin. Objem 0,25L.

Advanced Natural Power Enzymes+ je enzymatický přípravek, který se používá jako doplněk při pěstování rostlin. Používáním Enzymes+ zvýšíte příjem kyslíku u kořenů rostlin, aktivujete přátelské mikroorganismy v pěstebním médiu a zvýšíte příjem živin. Enzymy odbourávají odumřelé části kořenů a další biologický materiál a veškeré živiny z něj vrátí zpět rostlinám.

AH Natural Power Growth/Bloom Excellarator 0,5l - stimulátor růstu a květu

Cena:399.00

AH Growth/Bloom Excellerator Advanced Natural Power, 500ml

Růstový a květový stimulátor AH Growth/Bloom Excellerator od Advanced Hydroponics z řady Advanced Natural Power. Objem půl litru.

Green House Feeding - Grow, prášek 125g

Cena:249.00

Green House Powder Feeding - Grow, prášek 125g

Powder feeding Grow je speciálně navržené práškové hnojivo pro vegetativní růstovou fázi všech rostlin. Jeho složení zajišťuje optimální vývoj v celé růstové fázi, získáváme zelenější, silnější a odolnější rostliny. Rostou rychleji, jsou zelenější a vitálnější, než kdy jindy. Ideální k řízkování. Snadná asimilace živin a vysoký obsah dusíku, poskytuje rostliny s více robustní a rozvětvenou strukturou. Velká tloušťka listů nahromadí větší zásoby a podporuje rychlé zakořeňování řízků.

Green House Feeding - Hybrids, prášek 125g

Cena:249.00

Green House Powder Feeding - Hybrids, prášek 125g

Powder feeding Hybrids je speciálně navržené práškové hnojivo pro růst a květ těch odrůd rostlin, které pocházejí z hybridních kříženců se střední dobou kvetení, 8-9 týdnů. Obsahuje pečlivě připravené makro a mikro-prvky s vyváženým složením, pro všechny fáze růstu a květu. Bez přidávání dalších komponentů v průběhu celého cyklu, živiny jsou poskytovány ve správném poměru pro snadné vstřebávání, ideální pro rostliny se střední dobou květu.

Green House Feeding - Short Flowering, prášek 125g

Cena:249.00

Green House Powder Feeding - Short flowering, prášek 125g

Powder feeding Short Flowering je speciální práškové hnojivo navrženo pro růstovou a květovou fázi rostlin, s krátkou dobou kvetení, 8 týdnů a méně. Obsahuje pečlivě připravené makro a mikro-prvky s vyváženým složením, pro všechny fáze růstu a květu. Bez přidávání dalších komponentů v průběhu celého cyklu, živiny jsou poskytovány ve správném poměru pro snadné vstřebávání, ideální pro rostliny s krátkou dobou květu.

Lakový popisovač 792 Edding - černý

Cena:85.00

Permanentní popisovač Edding 792 má kulatý hrot o průměru 0,8 mm, je usazený v kovové objímce. Zvýrazňovač se slabým zápachem a silnými krycími účinky na způsob laku. Odolný vůči vodě a teplotě do 100°C, světlostálý. Využitelný ve vnitřním i venkovním prostoru.

Hlavně doporučuji na popis cedulek a označování rostlin v květináči. Už se Vám nestane, že se Vám popis vyšisuje a nepřečtete.

Nůžky zahradní GHP PROCUT na ostříhávaní lístků, malé s jedním okem

Cena:129.00

Nůžky zahradní GHP PROCUT na ostříhávaní lístků, malé s jedním okem

Malinké nůžky PRO CUT od Garden High Pro na ostříhávaní lístků. Nože z nerezové oceli.

Garden High Pro nůžky na ostříhávaní lístků. Malé kapesní střihadlo s okem, zelená barva.

Nůžky zahradní GHP PROCUT, velké rovné

Cena:199.00

Nůžky zahradní GHP PROCUT, velké rovné

Garden High Pro nůžky zahradnické PRO CUT. Velké a rovné bez zahnutí nožů. Nože z nerezové oceli.

Zahradnické nůžky na větší a silnější rostliny, plastové s pojistkou, barva zelená. Rovné střihání od Garden High Pro