POKOJOVÉ ROSTLINY

Adenium růžové, 10cm

Cena:190.00

Adenium, pouštní růže.
Malé v květináči 6cm.. Pokvete růžově.

Cycas Revoluta 100cm

Cena:1290.00

Cycas revoluta

Rostlina vydoká 90-100cm
květináč 21cm

Rod cykasů patří k nejstarším žijícím rostlinám na Zemi. I když tato rostlina není palma, velmi se jí podobá a většina lidí ji i mezi palmami hledá. Ve skutečnosti je více příbuzný kapradinám. Má hnědý šupinatý kmen, připomínající u mladé rostliny tvarem ananas. Listy tvoří na širokém kmínku tmavě zelenou růžici.

EPIPHYLLUM PUMILUM

Cena:890.00

Květináč 14cm, délka 45cm

Epiphyllum pumilum je okrasné kvetoucí, epifytické kaktusy. Lodyhy jsou vzpřímené, později vystoupavé, převislé, na bázi dřevnaté, bohatě větvené, primární lodyhy, teretní, sekundární lodyhy a vrcholové části primárních lodyh ploché, protáhle kopinaté, na bázi teretní, ostré až dlouze špičaté, ve zralosti dosti tlusté, okraje vzdáleně zubaté až vroubkované, mělce zvlněné nebo mělce vroubkované, epidermis zelená. V létě až na podzim vytváří nádherné, voňavé, velké bílé květy. Plody jsou vejčité, husté, brilantní cerice,

Echinocactus Grusonii

Cena:220.00

E. grusonii - tvoří mimořádně silné trny žluté barvy, o které je snadné se poranit. Kvetou pouze starší exempláře za předpokladu, že rostlina bude od jara do podzimu venku. Květy jsou uvnitř žluté, vně hnědé

Epiphyllum Fruhlings Gold

Cena:890.00

Velká rostlina v závěsu.

Epiphyllum cv. Fruhlingsgold ( 'Fruehlingsgold', 'Frühlingsgold' nebo 'Fruhlings Gold') je malý až střední hybrid Epiphyllum s nálevkovitými květy. Úzké žluté okvětní lístky s tmavšími žlutými vnějšími okvětními lístky a má střední až intenzivní vůni po citronu.

Ficus Triangularis 'sweetheart'

Cena:590.00

Ficus Triangularis 'sweetheart'
Výška 90cm
Vzácný a jeden z nejkrásnějších Ficusů, co má listy ve tvaru srdíček, navíc panašovaný a o to zajímavější a netradiční. Ze spodní strany listů má charakteristické, červené znaky, je to normální jev a souvisí s pigmentací. Výška cca90 cm, průměr květináče 17 cm.

Ficus lyrata - Houslolistý fikus

Cena:490.00

Velikost 80cm
Houslolistý fikus, nebo také Banjo Fíkus. Široké, lysé a obrovské listy ozdobí Váš dům či kancelář. Je to pokojový stromek, který vypadá velmi neobyčejně.
Fikus lyrata se svým vzpřímeným růstem je ideální rostlina pro interiéry. Lyrata může být kultivována do různých variant tvaru kmene: propletený, standartní nebo keřovitý. Jeho veliké listy rostou až do 30cm délky a 15-20cm šířky, při nedostatku světla jsou listy jemnější, delší a tmavě olivově zelené.

Huernia Pilansii

Cena:250.00

Huernia Pilansii
Krásný druh sukulentu.
květináček plný rostlinek
stanoviště: rozptýlené světlo, půda suchá, neutrální
životnost: vytrvalý, v našich podmínkách jednoletý, vysoký, dlouhý do 18 cm (s květem do 3 cm