VENKOVNÍ ROSTLINY

Phoenix roebelenii

Cena:990.00

Pro svou nenáročnost je jednou z nejpopulárnějších palem pěstovaných v bytech. Snáší dobře stín i přemokření. V přírodě dorůstá maximálně 3m, v nádobách vytváří brzy kmen a listy do 1m délky.

Raphis excelsa - bambusová palma

Cena:1390.00

Lady palma, jak se této palmě též říká, je jedna z nejdražších tropických rostlin, a trvá velmi dlouho než doroste do výšky 1,80 metru, ale čekání i výdaje za ni stojí opravdu za to.

Je to velmi nenáročná palma, která se již mnoho let úspěšně pěstuje v Českých bytech.

Tavola kalinolistá - Physocarpus opulifolius 'DIABOLO

Cena:89.00

Physocarpus opulifolius 'DIABOLO
tavola kalinolistá, červenolistá varianta. Kvete bíle.

Tavola kalinolistá - Physocarpus opulifolius 'RED BARON'

Cena:89.00

Physocarpus opulifolius 'Red Baron' velice podobný kultivaru Physocarpus opulifolius 'Diabolo', má však méně lesklý a méně vykrajovaný list. Mrazuvzdorný do -40°C. Kvete červeně.

Tavola kalinolistá - Physocarpus opulifolius ´Dart´s Gold´

Cena:89.00

Physocarpus opulifolius ´Dart´s Gold´
Rostlina 20-40cm výška

BĚŽNÁ VÝŠKA 1.5-2m
Dart´s Gold je jeden z kultivarů tavoly kalinolisté, který má jasně žlutozelené listy, jež raší brzy zjara společně s květy magnólií a do holé zahrady bez listí přináší radost z nového začátku.

Thuja occidentalis 'GOLDEN SMARAGD'

Cena:145.00

Thuja occidentalis 'GOLDEN SMARAGD'
Jehličnan z čeledi cypřišovité - Cupressaceae a rodu zerav - Thuja, dorůstá v dospělosti až 5 metrů výšky. V deseti letech měří přibližně 2,5 – 3 metry výšky. Tato novinka známá též pod jménem Thuja occidentalis 'Janed Gold' je výsledkem polského šlechtění.

Třezalka kalíškatá

Cena:85.00

Hypericum calycinum, česky třezalka kalíškatá, je nízký keř rozšířený v jihovýchodní Evropě a v Malé Asii. Řadí se do čeledi Hypericaceae – třezalkovité. Třezalka kalíškatá je poloopadavý nebo vždyzelený keř, který se vám rozroste do koberce

Weigela Alexandre

Cena:85.00

Weigela Alexandre
Červený list a tmavý květ.
Krásné, už kvetoucí keříky, výška cca 40-60cm